"NeoLife" Vita-Squares - kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių)

Aprašymas

Puikaus skonio kramtomieji polivitaminai "Vita-Squares" užtikrina, kad vaikai gautų visas maistines medžiagas, taip reikalingas augančiams organizmui.
Vaikų organizmas kasdien sukuria PER MILIJARDĄ naujų ląstelių. Šis nepaprastas augimas reikalauja daug maisto medžiagų. Skurdi vaikų mityba - tai nepakankamas vaisių, daržovių, sveikų grūdų, ir per didelis rafinuoto, saldaus, riebaus maisto vartojimas.
"Vita-Squares" yra specialiai vaikams sukurtas maisto papildas, kurio sudėtyje yra 18 svarbiausių vitaminų ir mineralų, lipidų bei sterolių. Puikaus skonio, be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir konservantų."Vita-Squares" užpildo mitybos spragas, užtikrina optimalią ląstelių mitybą, kuri palaiko vaikų augimą ir vystymąsi. Mitybos papildo formulė specialiai pritaikyta vaikų mitybos poreikiams.
Tai ne tik polivitaminų papildas. Kompleksinio "Vita-Squares" maisto papildo sudėtyje yra vitaminų (A, D, E, C, Tiaminas, Riboflavinas, Niacinas, B6, Folio rūgštis, B12, Biotinas, Pantenono rūgštis), mineralų (geležis, cinkas, jodas, varis, chromas, manganas, cholinas), lipidų, sterolių ir kitų natūralių maistinių medžiagų, kurių trūksta maiste, bet kurios labai svarbios gerai sveikatai.
Sudėtyje yra "Tre-en-en" grūdų koncentrato. Ypatinga formulė iš sveikų kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių aprūpina lipidais ir steroliais, kurie dažnai pašalinami iš maisto produktų, sudarančių vaikų mitybos pagrindą.Platus antioksidantų spektras.100% natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos. Tabletės pasaldintos vaisių sulčių (obuolių ir vynuogių) koncentratu. Kvapiąsias medžiagas atstoja apelsinų ir uogų ekstraktas. Sudėtyje nėra sacharozės. Puikaus skonio!Optimalus mineralų kiekis. Papildyta cinku, chromu, variu, geležimi, jodu ir manganu.
Sudėtyje yra cholino. Cholinas reikalingas tinkamai smegenų veiklai bei tirpdo vidinius riebalus.Kramtomosios tabletės lengvai virškinamos ir įsisavinamos.Be konservantų ir dirbtinių dažiklių.
Pagrindiniai privalumai:
• Vitaminas A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir išsaugoti normalų regėjimą.
• Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
• Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
• Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.
Vartojimas:
3 tabletės per dieną valgio metu. Saugoti nuo užspringimo.
 

Kaina: 39.20 € 

Create your website for free!