Apie NeoLife

Kompanija, kuri buvo sukurta turint viziją ir tikėjimą.

Vaikystėje Jerry Brassfield'ą kamavo sveikatos problemos. Jis pasijuto geriau, kai mama jo mitybą papildė maisto papildais. Tuomet jis suprato, kokią naudą žmogaus savijautai gali turėti maisto papildai.

Būdamas 19 metų, NeoLife steigėjas Jerry Brasfield'as įgyvendino savo svajonę - iš natūralių šaltinių kurti aukščiausios kokybės maisto papildus, kurie leistų žmonėms džiaugtis sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu. NeoLife pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus daugelyje pasaulio šalių.

Daugiau nei pusšimtis sėkmės metų.

Jau 60 metų NeoLife padeda žmonėms patiems rūpintis fizine ir finansine gerove. NeoLife leidžia kurti verslą daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

NeoLife siūlo produktus, kurie yra sukurti gamtos ir pagrįsti mokslo!

NeoLife vertybės:

  • Absoliutus sąžiningumas visuose žodžiuose ir darbuose.
  • Ką bedarytų - žmonės yra nr. 1.
  • Veiksmingi produktai.
  • Visiems vienoda galimybė.
  • Tolimos ateities vizija.

NeoLife misija - padaryti pasaulį sveikesnį ir geresnį!

Vykdant misiją siūloma:

Išsilavinimas

Ką šiuolaikinis mokslas sako apie teisingą mitybą. Paprasti ir praktiški būdai, kaip numesti svorio, įgyti gerą formą ir būti sveikam.

Sprendimas

Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, kurie padeda patenkinti mitybos poreikius ir įgyvendinti Jūsų sveikatingumo tikslus. Produktai sukurti remiantis gamta bei pagrįsti mokslo. Ląstelių mityba, paremta pilnaverčio maisto vartojimu. Aukštos kokybės produktai už palankią kainą.

Bendruomenė

Mes esame už gerą laiko praleidimą, šeimas, draugystę ir tikslo turėjimą. Norime pasidalinti sveiku gyvenimo būdu, kuris padės žmonėms kontroliuoti savo sveikatą. Siekdami geros sveikatos, mes renkamės pilnavertę mitybą. Tačiau mes negalime to padaryti vieni. Padėkite mums pakeisti pasaulį!

Kiekvienas galime daryti įtaką savo gerai savijautai!

Nuo 1958 metų mes rūpinamės visos šeimos gera savijauta, siūlydami sveiko maisto "NeoLife" mitybos papildus, mokslo pagrindu sukurtas "Nutriance" odos ir kūno priežiūros priemones ir draugiškas aplinkai "Golden" valymo priemones.

Create your website for free!