SUPER 10 - "NeoLife" "Golden" Universali, trigubo poveikio valymo priemonė. Koncentratas (25 L)

Aprašymas

Super 10 - sudėtingesniems valymo darbams skirta priemonė. Veiksminga valant tiek virtuvę, tiek garažą.

Stipri, kaip pramonės įmonėse naudojamos priemonės, bet saugi paviršiams, kurių valymui galima naudoti vandenį.
Koncentruota - su mažu kiekiu galima daug išvalyti.
Trigubo poveikio formulė su muilu, tirpikliais ir paviršiaus medžiagomis valo purvą ir nešvarumus. Ši priemonė tokia stipri, kaip ir pramonės įmonėse naudojamos priemonės, bet saugi jums ir jūsų namams.

• Universalus. Sukurtas taip, kad nuvalytų nešvarumus beveik nuo visų paviršių.
• Koncentruotas. Užtenka nedidelio kiekio - mažesnis poveikis aplinkai.
• Saugus visiems paviršiams, kuriuos galima valyti vandeniu.
• Taupus. Naudojant mažą kiekį, galima nuvalyti didelį paviršių.
• Trigubas poveikis: prasiskverbia, tirpdo ir sugeria.
• Šis produktas jau 35 metus sėkmingai vartojamas namuose visoje Europoje.

Super 10 - tai koncentruota valymo priemonė, kuri suteikia tą patį rezultatą kaip ir kitos įprastos, tačiau daug vietos užimančios valymo priemonės.
Virtuvėje: papurkškite ir nuvalykite. Tinka prietaisams, medžio, metalo dirbiniams, emaliuotiems paviršiams, viryklių paviršiams, langų rėmams, kepsninėms, garpuodžiams, puikus valiklis puodams
ir keptuvėms.
Vonios kambaryje: įrangai, grindims, sienoms, plytelėms, veidrodžiams.
Skalbimui: išvalo rašalo, pieštukų, lūpų dažų ir giliai įsiskverbusias dėmes.
Svetainėje: kilimui, langams ir kitiems paviršiams.
Garaže: mašinos varikliui. Nuvalo purvo ir alyvos dėmes, tinka įrankių, garažo grindų plovimui. Vinilo ir dirbtinės odos paviršiams naudokite vidutiniškai skiestą valiklį.
Lauke: kepsninių grotelėms, vartams, sodo baldams.

Priemonė skiedžiama. Iš vieno litro koncentrato išeina 11 litrų (arba 22 buteliukai po 500 ml.) atskiestos ir paruoštos naudoti priemonės.

500 ml. kaina apie 0,91 Eur!

Ekonomiška! Saugu! Veiksminga!

Be agresyvios chemijos! Tausoja gamtą, sveikatą ir vandenį!

Kaip naudoti Super 10
Ypač sunkus valymas: skiedimas: 1:3 - vieną dalį Super 10 ir 3 dalis vandens atskieskite buteliuke su purkštuku.
Kraujo dėmės
Sušlapinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite Super 10 ant dėmės. Super 10 per keletą minučių prasiskverbia į audinį. Skalbkite įprastai.
Orkaitės ir kepsninės
Įkaitinkite orkaitę iki 50°C. Išpurkškite orkaitės vidų koncentruotu skiediniu ir uždarykite orkaitės dureles. Jeigu skystis išgaruoja (jei temperatūra yra didesnė kaip 50°C), išpurkškite dar kartą, kol orkaitės sienelės taps drėgnos. Leiskite Super 10 atlikti savo darbą - palaukite 5 minutes. Išpurkškite vėl. Palaukite 15 minučių. Iššluostykite orkaitę šiurkščia, drėgna šluoste.
Varikliai
Užveskite, pašildykite variklį ir tada išjunkite. Apipurkškite variklį Super 10 ir palikite 5 minutėms. Apipurkškite dar kartą ir palaukite 15 minučių ir apliekite stipria vandens srove. Dėmesio: saugokite, jog vanduo nepatektų ant skirstytuvo gaubtuvo ar kitų elektrinių dalių.
Įrankiai ir įrengimai
Apipurkškite Super 10 ir palikite keletui minučių. Nuplaukite ir nusausinkite.
Chromas
Papurkškite Super 10, patrinkite kempinėle ar šepečiu ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Nuvalykite chromo paviršių rankšluosčiu, jog paviršius blizgėtų.
Trynimo dėmės
Norėdami pašalinti trynimo dėmes, naudokite Super 10 ir šepetėlį.
Įprastinis valymas: jei naudosite butelį su purkštuku, sumaišykite 1 dalį Super 10 ir 10 dalių vandens (1:10).
• Virtuvės, vonios paviršių
(sienų, plytelių, spintelių) valymui.
• Lagaminų, šukų ir šepečių valymui.
• Plastikiniams ir vinilo dirbiniams.
Atkreipkite dėmesį:
Valydami, pavyzdžiui, senas dažytas spintelės duris, pirmiausia išbandykite valiklį ant nedidelio vidinio durelių paviršiaus ploto. Valykite iš apačios į viršų, neleiskite valikliui likti ant paviršiaus, tuoj pat jį nuvalykite. Neleiskite, jog priemonė tekėtų paviršiumi.
Valydami lakuotas ar nelakuotas medines spinteles duris, visada laikykitės gamintojo nurodymų. Kai kurie lakuoti paviršiai gali būti jautrūs vandeniui, kadangi kai kurių rūšių lakas leidžia paviršiui "kvėpuoti" ir praleidžia drėgmę.
Kampai
Papurkškite Super 10. Palikite keletui minučių, jog būtų lengva nuvalyti. Tada nuvalykite su mažu dantų ar kitu tam pritaikytu šepetėliu.
Rašalo dėmės
Papurkškite ir leiskite Super 10 prasiskverbti ir sugerti dėmę.
Dėmesio!: kai kurios rašalo rūšys turi permanentinių dažiklių, kurių išvalyti neįmanoma. Todėl Super 10
neišvalys antspaudo ar spausdintuvo rašalo.
Kilimai (baldiniai audiniai ir medžiagos)
Prieš pradėdami valyti, pirmiausia patikrinkite spalvos patvarumą. Sumaišykite Super 10 su distiliuotu vandeniu, jog išvengtumėte vandens dėmių. Nesenas dėmes reikėtų pabandyti pavalyti drėgnu skuduru. Atsargiai papurkškite Super 10. Palaukite 2-3 minutes, kol dėmė sugeriama. Sudrėkinkite minkštą audinį ir suvilgykite dėmę. Jeigu reikia, papurkškite dar kartą. Neprieinamose vietose patrinkite pirštais ar šepetėliu. Jeigu dėmes sunku išvalyti, pakartokite procedūrą dar kartą. Leiskite audiniui išdžiūti ir po to išvalykite dulkių siurbliu. Nemirkykite ir neleiskite, jog audinys pramirktų Super 10 valikliu!
Dėmesio!: naudokite Super 10 tik nedidelių dėmių valymui. Išsiaiškinkite, kokios kilmės dėmė, ir, ar galima Super 10 ją valyti.
Grindys
Linoleumas, guma, medis, keraminės plytelės ir vinilas.
Išmaišykite 1-3 dangtelius Super 10 koncentrato 4 litruose šilto vandens, atsižvelgdami į tai, kokį paviršių teks valyti. Plaukite grindis skuduru ar šluota. Nuvalykite drėgnu ar sausu skuduru. Perplaukite švariu, šiltu vandeniu.
Dėmės ant rūbų
Dėmesio: Prieš pradėdami valyti, patikrinkite spalvos patvarumą ir perskaitykite rekomendacijas skalbimui!
Padeda išvalyti ant rūbų esančias vaisių, kavos, arbatos, makiažo, riebalų dėmės, taip pat purvo dėmes ant marškinių apykaklės. Papurkškite Super 10 ir palikite 15-20 minučių, po to skalbkite skalbimo mašina. Naudokite stipresnės koncentracijos skiedinį.
Dėmesio: nevartokite Super 10 vietoje mašinos plovimo šampūno. Super 10 galite plauti ratlankius.
Įprastas valymas ir atnaujinimas
Priemonė pašalina trynimo žymes, pirštų dėmes ir nedideles apnašas nuo įvairiausių paviršių. Vartojant šią priemonę, chromas įgauna blizgesį, porcelianas naują švytėjimą, santechnikos įrenginiai tampa švarūs ir spindintys, taip pat ir rozetės, durų rankenos ir kt. Papurkškite, suskaičiuokite iki 10, ir nuvalykite.


Kaina: 398.70 € ( 1L = 11L)  

Create your website for free!