"NeoLife" Formula IV Plus - polivitaminų/mineralų mitybos papildas (60 kapsulių/tablečių)

Aprašymas

"Formula IV Plus" toliau tęsia aukščiausios kokybės maisto papildų be geležies tradicijas, jame yra daug mineralų ir didžioji dalis rekomenduojamos cinko paros normos. "Formula IV Plus" papilde yra daugiau "Tre-en-en" grūdų koncentrato, nei įprastoje "Formula IV", kuris ištisus dešimtmečius užtikrino gerą mitybą.
"Formula IV Plus" kompleksinis maisto papildas iš svarbiausių vitaminų, mineralų, lipidų ir sterolių, baltymų, angliavandenių, fermentų. Visos šios medžiagos veikia kartu ir užpildo maisto medžiagų trūkumą mityboje.
Sudėtyje visas kiekis "Tre-en-en" grūdų koncentrato, kuris yra turtingas gyvybiškai svarbių lipidų ir sterolių šaltinis iš kviečių gemalų, sojos pupelių ir ryžių sėlenų.
Produktas stiprina visas "Gyvybės grandinės" dalis, suteikdamas lipidų ir sterolių, vitaminų, mineralų, baltymų, angliavandenių ir fermentų. Suteikia svarbių maisto medžiagų virškinimui, sintezei, baltymų naudojimui ir angliavandenių pavertimui energija.
"Formula IV Plus" sudėtyje yra vitaminų: B1, B2, B6, B12, niacinas, pantoteninė rūgštis, folinė rūgštis, vitaminai A, C, D, E. Į preparato sudėtį įeina mineralai: jodas, manganas, chromas, varis, cinkas.
Produktas tinkamas visiems vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kas ieško efektyvaus mitybos papildo BE GELEŽIES.
Vartojimas:
• Vartokite 1 "Tre-en-en" kapsulę ir 1 "Multi" tabletę per dieną valgio metu.

Kaina: 53 € 

Create your website for free!