"NeoLife" CoQ10 - kofermento Q10 mitybos papildas (60 kapsulių)

Aprašymas

Ląstelių energijai ir gyvybingumui!
Kofermentas Q10 (KoQ10, dar vadinamas ubichinonu) yra riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje. KoQ10 yra visose žmogaus kūno ląstelėse, daugiausia jo koncentruojasi apie energiją gaminančias mitochondrijas. KoQ10 lygis senstant natūraliai mažėja. Žinoma, kad mitybos įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja KoQ10 atsargas. Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolio mažinimui skirtų vaistų, "statinų" vartojimas, kurie griauna natūralią KoQ10 biosintezę organizme. Štai dėl ko turime papildomai vartoti KoQ10.
"NeoLife" "CoQ10" praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę originalią formulę, papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kūrė "NeoLife" Mokslo Patarėjų Tarybos mokslininkai ir pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.
"NeoLife" naudoja pačias šiuolaikiškiausias biogenines technologijas, kad galėtų pateikti natūralų, farmacinį itin gerai biologiškai įsisavinamą KoQ10 kartu su unikaliu svarbiausių drauge veikiančių maistinių medžiagų deriniu.
"NeoLife" "CoQ10" išskirtinumas:

  • 100 mg. natūralaus itin gerai biologiškai įsisavinamo KoQ10.
  • Išskirtinis augalinių lipidų ir sterolių mišinys išgaunasmas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių.
  • Su L-cisteinu, svarbiausia aminorūgštimi, reikalinga biosintezei ląstelėse.
  • Originalus polifenolių mišinys suteikia natūralių, iš sveikų produktų gaunamų polifenolių, o taip pat resveratrolių iš raudonųjų vynuogių.
  • Unikali kapsuliavimo technologija. Produkto virškinimas prasideda vos už 2 minučių ir tai paskatina greitą įsisavinimą.
  • Jokių dirbtinių priedų! Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų.

Vartojimas:
2 tabletės per dieną.

Kaina: 64.40 € 

Create your website for free!