"NeoLife" Carotenoid Complex - 15 karotenoidų mitybos papildas (90 kapsulių)

Aprašymas

Būtina kasdien suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių ir daržovių. Iš tiesų rekomenduojama suvalgyti 5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną.
Jeigu negalite suvalgyti tokio kiekio kiekvieną dieną, tuomet "Carotenoid Complex" suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų.
Produktas suteikia natūralių maistinių medžiagų iš vaisių ir daržovių mišinio.
"Carotenoid Complex" - tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą.
"Carotenoid complex" sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų.
Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai - vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.Gaminant "Carotenoid Complex", yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, aromatizatorių, konservantų ar saldiklių.
"Carotenoid complex" ištirtas JAV žemės ūkio departamento (USDA) tyrėjų. Produkto vystymas truko 7 metus.
Vartojimas:
1-3 kapsulės per dieną.

Kaina: 79.90 € 

Create your website for free!