"NeoLife" Acidophilus Plus - gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių)

Aprašymas

Gerieji mikroorganizmai palaiko gerą jūsų žarnyno floros pusiausvyrą ir ledžia jaustis daug geriau.
Vienoje "Acidophilus Plus" kapsulėje yra net penki milijardai penkių skirtingų rūšių "gyvų" mikroorganizmų, kurie teigiamai veikia žarnyno florą.
Gerosios žarnyno bakterijos naudingos sveikatai. Trukdo ligas sukeliančių bakterijų ir patogeninių grybelių augimui, pagerina mikrobų, gyvenančių mūsų žarnyne, balansą.
"NeoLife" naudingųjų bakterijų maisto papildas "Acidophilus Plus" apima veiksmingumą ir technologiją, garantuojančią, kad gyvų organizmų nesunaikins skrandžio rūgštis, jie pasieks žarnyną, ir suteiks penkis milijardus gyvų organizmų, galinčių palaikyti optimalią virškinamojo trakto veiklą.
Pagrindiniai privalumai:
• Penki milijardai "gyvų" mikroorganizmų vienoje kapsulėje - tai prilygsta 10 jogurto porcijų. Patogu vartoti - tik viena kapsulė per dieną.
• Originalus mišinys: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animalis ir Streptococcus thermophilus.
• Ypatinga "Gel-Gard" apsaugos sistema garantuoja bakterijų patekimą į žarnyną, apsaugodama jas nuo agresyvios skrandžio rūgšties. Taip užtikrinama, jog į žarnyną pateks maksimalus "gyvų" bakterijų skaičius.
• Gerosios bakterijos jūsų virškinamojo trakto florai.
Produktą gali vartoti ir vaikai. Saugoti nuo užspringimo.
Vartojimas:
1 kapsulė per dieną.

Kaina: 52.90 € 

Create your website for free!